دسته بندی چاپگرهای عریض یا لارج فرمت

 

در دنیای امروز بحث تبلیغات هر روزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و از دیر باز تا کنون و به احتمال زیاد تا آینده دور بحث چاپ یکی از مهمترین قسمتهای تبلیغات و تقریبا عضو جدائی ناپذیر آن می باشد.


معمولا ماشین آلات چاپ نیاز به استفاده از مواد مصرفی دارند که مهمترین ان انواع جوهر است و در شاخه تبلیغات محیطی و چاپ عریض (Large format Printing) که به اصلاح آن را Outdoor Digital Printing می نامند معمولا چاپگرهای جوهر افشان استفاده می شود که در چهار نسل وجود دارند.


1.چاپگرهای پایه سالونت

2.چاپگرهای پایه اکو سالونت

3.چاپگرهای یووی:

1. چاپگرهای رول تو رول ، 2. چاپگرهای سطح تخت Flat bed

4.چاپگرهای دیجیتال پارچه :

1. چاپگرهای مستقیم پارچه ، 2. چاپگرهای کاغذ سابلیمیشن ، 3.دستگاههای چاپ لیبل و تیشرت DTF


هر کدام از این چاپگرها در موقعیت های خاصی بهترین کارائی را دارند و به طور مطلق نمی توان نوعی را به دیگری ترجیح دارد.( بر خلاف گفته های بعضی از همکاران که فقط نوع خاصی را ارائه می دهند و به برترین نوعی که ارائه می دهند اصرار می ورزند).


مسئله مهم دیگر در مورد چاپگرهای جوهر افشان نوع هد چاپ به کار گرفته شده در دستگاه می باشد.


فرانگ تبلیغ تنها شرکتی در ایران میباشد که تقریبا تمامی هد های ارائه شده در دنیا را پوشش میدهد ( Epson , Xaar , Starfire , Spectra , Konica , Ricoh , Kysera ) که آن نیز به نوبه خود بستگی به کیفیت و سرعت نیاز مشتری و باتوجه به قیمت تمام شده مد نظر خریدار دستگاه ، هد مناسب وی پیشنهاد می گردد.


شرکت فرارنگ نیز با توجه به نیازهای مختلف بازار ایران هر سه نوع چاپگر را از بهترین عرضه کننده های دستگاه ، وارد ایران کرده است و برای اولین بار در ایران به صورت کاملا علمی و فنی بحث خدمات و گارانتی را نیز به اثبات رسانده است که گواه آن بیش از 2000 مشتری ما در سراسر ایران و حتی بیش از 50 مشتری در کشورهای همسایه می باشند (عراق ، افغانستان ، گرجستان ، ترکیه ، ....) .


لازم به ذکر است فرارنگ تبلغ اولین و تنها شرکتی در ایران است که دارای نمایندگی انحصاری از 4 برند مطرح و ثبت شده جهانی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای چاپ می باشد.


>>> جهت آشنایی بیشتر با محصولات ما به لیست محصولات مراجعه نمائید.


10 مزیت روش چاپ  DTF نسبت به روشهای دیگر چاپ
10 مزیت روش چاپ DTF نسبت به روشهای دیگر چاپ
10 مزیت روش چاپ دی تی اف نسبت به روشهای دیگر چاپ
راهنمای خرید دستگاه چاپ بنر و فلکس
راهنمای خرید دستگاه چاپ بنر و فلکس
اگر می خواهید دستگاه چاپ فلکسی و بنر یا به عبارت کلی دستگاه Out Door خریداری کنید که بتوانید اجناسی مثل بنر، فلکسی ، استیکر ، کاغذ دیواری یا پوستر ، مش ، چرم و اجناسی مانند این را چاپ کنید بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید ؛ اصولاً برای خریداری دستگاه های چاپ فلکسی و بنر بایستی
دلیل تفاوت خروجی رنگ در روش های مختلف چاپی و تفاوت طرح چاپ شده با فایل
دلیل تفاوت خروجی رنگ در روش های مختلف چاپی و تفاوت طرح چاپ شده با فایل
همیشه تفاوت رنگ و خروجی در چاپ مسئله بوده و همیشه محل منازعه سفارش دهنده چاپ و چاپخانه می باشد ، حتما برای شما پیش آمده و یا شنیده اید که گاهی مشتری می گوید که این رنگ مورد نظر من نبوده و چاپچی اصرار
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده