Turkish

 
FaraRang TAabligh Firması (FARARANG Reklam Merkezi), 2001 yılında matbaa ve reklamcılık alanındaki faaliyetlerine başlamış ve merkezin matbaası için Wit-Color firmasının ilk banner ve fleks baskı makinesini ithal etmiştir.
Üç yıl sonra reklamcılık ve matbaacılık hizmetleri ve çevre reklamcılığı alanında 2005 yılından itibaren Wit Color Company'nin İran'daki resmi satış temsilcisi ve satış sonrası servisi olarak aktif ve 1500'den fazla Banner ve Flex baskı makinesinin kurulum ve devreye alınmasından sonra 1390 yılında farklı modellerde Wit-Color Company'nin İran'daki (ve hatta Orta Doğu'daki) ilk münhasır temsilcisi olarak faaliyetlerini çok daha geniş bir alanda sürdürmeyi başardı.
Bundan sonra, 1392'den beri şirketin faaliyetlerinin genişlemesinin ardından, Japon Konica kafalı cihazlar üretmek için güçlü ve uygun bir şirket bulmak için birkaç yıl süren araştırma ve incelemelerden sonra, şirketin bünyesinde bulunan TAIMES fabrikalarının münhasır temsilcisi de alındı. 
Alman üretici, tüm makinelerini Japonya'da Konica kafaları ve Epson kafaları ile üretiyor ve dünyanın en büyük Konica kafaları ile afiş baskı makineleri üreticilerinden biri.
2016 yılından bu yana, dijital kumaş baskı ve kumaş süblimasyon baskının genişlemesiyle, bu şirket İran'daki ilk dijital kumaş baskı makineleri sağlayıcılarından biriydi ve şu anda İran'da en çok satan süblimasyon kağıt baskı makinesinin yanı sıra FARA RANG Şirketi, aynı zamanda süblimasyon mürekkeplerinin de bir numaralı sağlayıcısıdır. 
Ek olarak, İran'da basılan ve üretilen eşarpların yaklaşık %85'i, mobilya kumaşlarının yaklaşık %50'si ve basılan yatak takımları ve yatak örtülerinin yaklaşık %70'i FARA RANG firması tarafından kurulan makinelerde basılmaktadır.

Biz Kimiz? 

Endüstriyel baskı makinelerinin satışı ve kurulumunda 18 yıllık deneyime sahibiz.
İlk etapta afiş baskı makineleri satarak faaliyete başladık ve daha sonra İran'da ECO Solvent baskı makinelerinin ilk ithalatçısı olduk.
Neredeyse tüm büyük baskılı perde üreticilerinin kurulu makinelerimizi kullanması için rulo halinde UV baskı sunuyoruz.
Ardından İran'da, İsviçreli Baudor firmasının lazer kesim ve oyma makinelerinin satışına başladık. 
Son yıllarda, dünyada dijital kumaş baskı sektörünün patlaması ile, İran'daki ilk süblimasyon baskı makineleri ve dijital kumaş baskı sağlayıcısı olarak, faaliyetlerimizi şu anda İran'da en çok satan tekstil baskı makineleri noktasına kadar genişlettik. FARA RANG Şirketi şu anda en iyi Çinli ve Türk üreticilerin tekstil süblimasyon baskı makinelerini sağlamaktadır. 
Ülkenin dev tekstillerinin yanı sıra çoğu tekstil ve eşarp üretiminde faaliyet gösteren İran'a cihaz ithal eden tüm markaların da uzman ve münhasır temsilcisiyiz.
Garanti ve satış sonrası hizmet ağını genişleterek satılan ve kurulan makine sayısını her zaman artırdık, böylece artık İran'da endüstriyel baskı makineleri için 12 kalifiye teknisyen ile ayrı ve güçlü bir destek ve servis birimine sahip tek firmayız ve sektörde 15 yıllık deneyime sahip eğitimli ve iki teknik yöneticiye sahibiz. 
Ayrıca, kurulu tüm makineler için yedek parçalar, garanti süresinin bitiminden sonra uzun yıllar boyunca şirketin depolarında bol miktarda bulunur.
Diğer bir nokta ise baskı ruloları, süblimasyon baskı kağıtları ve baskı makineleri için özel mürekkepler gibi baskı hammaddeleri (tüm yaptırımlar ve ithalat vb. sorunlarla birlikte) sürekli halde tedarik edilir.
All rights reserved