درباره کانون تبلیغاتی فرارنگ

 

شرکت فرارنگ تبلیغ ( کانون تبلیغاتی فرارنگ ) از سال 1380 فعاليت خود را در زمینه چاپ و تبلیغات  شروع  نموده  و اولین دستگاه چاپ بنر و فلکس شرکت Wit-Color  ( ویت کالر ) را جهت چاپخانه کانون وارد ایران کرد . پس از گذشت 3 سال در زمینه تبلیغات و خدمات چاپ و تبلیغات محیطی از سال 1384 به عنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ویت کالر Wit Color در ایران مشغول فعالیت بوده است و پس از نصب و راه اندازی بیش از 1500 دستگاه چاپ بنر و فلکس در مدل های مختلف در سال 1390 موفق گردید به عنوان اولین نماینده انحصاری شرکت ویت کالر درایران ( و حتی خاور میانه ) فعالیت خود را بسیار گسترده تر ادامه دهد .

پس از آن نیز در ادامه گسترش فعالیتهای شرکت ، از سال 1392 پس از چندین سال تحقیق و بررسی در خصوص یافتن شرکتی قوی و مناسب جهت تولید دستگاههای با هد های کونیکای ژاپن ، نمایندگی انحصاری  کارخانجات تیمز TAIMES   نیز دریافت گردید که این شرکت تحت نظر شرکتی آلمانی تمامی دستگاههای خودرا با هد کونیکا و هدهای اپسون ژاپن تولید می نماید و به نوعی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاههای چاپ بنر با هد های کونیکا در دنیا  می باشد .

از سال 1395 نیز همراه با گسترش چاپ دیجیتال پارچه و چاپ سابلیمیشن پارچه ، این شرکت جزو اولین ارائه دهنده های دستگاههای چاپ دیجیتال پارچه در ایران بود و همینک نیز پرفروشترین دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن ایران و همچنین جوهرهای سابلیمیشن مصرفی از محصولات ارائه شده توسط شرکت فرارنگ تبلیغ میباشد . ضمنا حدود 85 درصد شال و روسری های چاپ و تولید شده در ایران ،حدود 50 درصد پارچه های مبلی و حدود 70 درصد کالای خواب و روتختی چاپ شده در ایران ، توسط دستگاههای نصب شده شرکت فرارنگ چاپ میگردند . 

عمده فعالیت های این شرکت هم اکنون شامل موارد زیر می باشد :
1 -  فروش و نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاههای چاپ عریض بنر و فلکس ، چاپ پارچه و یووی 
2- فروش و تعمیر تمامی قطعات یدکی دستگاههای چاپ بنر و فلکس و یووی 
3- واردات و فروش جوهر های مخصوص دستگاههای چاپ بنر و فلکس و یووی 
4- فروش دستگاههای چاپ دیجیتال پارچه ( دستگاههای چاپ سابلیمیشن ، چاپ مستقیم پارچه و کلندرهای حرارتی چاپ پارچه )
5- واردات و فروش انواع رول بنر و فلکس ؛ وینیل و کاغذ مخصوص دستگاه چاپ بنر (برای اولین بار در ایران )
6- خدمات چاپ ، شامل چاپ : بنر ، فلکس ، استیکر ، مش ، کاغذ دیواری ، بوم نقاشی و ....
7- خدمات طراحی گرافیکی
8- خدمات مشاوره ای تخصصی تبلیغات و برندینگ 
9- خدمات چاپ افست


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده