معمولا جوهر های ارائه شده در کشورهای جهان سوم و کمتر توسعه یافته حاوی ترکیبات بسیار خطرناک نفتی و ساختار شیمیایی حلال الکل و آستون می باشند همچنین رنگدانه های( Pigment ) تشکیل دهنده آن نیز حاوی مواد سنگین فلزی مانند کادیوم، سرب و جیوه می باشد که همگی جزء خطرناک ترین و سرطان زا ترین مواد شناخته شده هستند.


دلیل استفاده بسیاری از کارخانه های سازنده جوهر قیمت پائین این مواد و عدم نیاز به تکنولوژی گران قیمت تولید می باشد که در بسیاری موارد خط تولید آنها شامل چند مخلوط کن (میکسر) و چند کارگر می باشد و بیشتر شبیه کارگاهی خانگی می باشد.


در کشورهایی نظیر ایران متاسفانه به دلیل عدم وجود مقررات سخت گیرانه محیط زیستی و همچنین استانداردهای بالای کیفیت این گونه جوهرها آزادانه اجازه واردات دارند و بسیاری از واردکنندگان و تأمین کنندگان هم به دلیل سود و منافع بیشتر بدون توجه به مضرات آن اقدام به واردات و فروش آن با نامهای معمولاً خود ساخته می کنند.


از حدود 10 سال پیش تاکنون اکثر تولید کنندگان مطرح جهانی به دنبال تولید جوهر از مواد طبیعی و گیاهی نموده اند و شرکت فرارنگ افتخار دارد که از چندین سال پیش به عنوان عرضه کننده جوهرهای اکوسالونت پایه گیاهی (Nature) در ایران، مشغول ارائه این سبک از جوهرهای اکوسالونت می باشد چرا که باور و شعار ما این است که سلامتی شما برای ما مهم است.


این جوهر ها که ساخت شرکت های لایت (High light) می باشد تماما از مواد اولیه آسمانی گیاهی تهیه می شوند و دارای بوی بسیار کم و ماندگاری بیشتر نسبت به جوهرهای متفرقه مشابه می باشند و مناسب برای هدهای اپسون DX5 و DX7 می باشد که می توان برای تمامی دستگاههای چاپ اکو سالونت:

Wit-color_ Taimes _ Epson _ Roland _ motouh _ Xenons _ Sky color_ Stromjet و ...


ضمنا تمامی جوهرها ی ارائه شده High Light از 11 سال پیش تا کنون دارای رنگ زرد خردلی طلائی می باشد که ماندگاری بیشتری نسبت به رنگ زرد معمولی دارند، همچنین چاپ بسیار شارپ و زنده تری ارائه می دهند.همچنین از مواد مقاوم در برابر خش (Eco Max tecnology) در آنها استفاده شده که باعث مقاومت بیشتر همچنین غیر قابل اشتعال شدن جوهر می شود.


از نکات دیگر مزیت جوهرهای"های لایت"عرضه مستمر و موجودی دائمی می باشد، چرا که فرارنگ تبلیغ به تنهایی در حدود 75 درصد از دستگاههای چاپ اکو سالونت نصب شده در ایران را نصب و راه اندازی کرده است و طیف بسیار بزرگی از مشتریان را از سراسر ایران پوشش می دهند.


ویژگی هاي جوهر اکو سالونت هاي لايت (High light ) :

✔ کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب

✔ غلظت استاندارد و مقرون به صرفه

✔ ضد حریق و غیر قابل اشتعال

✔ تهیه شده از مواد اولیه غیر نفتی و فاقد مواد سرطان زا

✔ مقاوم در برابر شستشو و آب و شوینده های نرمال

✔ مقاوم در برابر اشعه يووي ( دارای مواد اولیه Eco Max )

✔ قدرت چسبندگی بالا به انواع متریال

✔ بدون نیاز به مواد تثبیت کننده و یا خشک کن ( بلافاصله بعد از چاپ خشک می شود)

✔ قابل استفاده برای چاپ روی کاغذ دیواری ، بنر و فلکس ، بک لایت ، باریسول ( سقف کشسان یا آسمان مجازی ) ، پوستر دیواری ، بک لایت ، کاغذ PP ، استیکر و وینیل ، PVC و ...


>>> جهت آشنایی بیشتر با جوهرهای چاپ اکوسالونت " های لایت " و قیمت فروش آن ، می توانید اینجارا مشاهده نمائید .


انواع پرده و آسمان مجازی
انواع پرده و آسمان مجازی
پرده زبرا یک نوع پرده راه راه است . این خط ها افقی می باشند و معمولا یکی از آنها رنگی است که پشت سرهم بصورت یکی درمیان تکرار می شوند. پرده زبرا شبیه پرده های کرکره ای هستند و تنها تفاوتی که با آنها دارند جنس پارچه ای آن است . به همین دلیل پرده زبرا ضعف های پرده کرکره ای را ندارد درعین حال از انعطاف پذیری و دوام بیشتری نیز برخوردار است.
آموزش چاپ DTF
آموزش چاپ DTF
فرآیند چاپ DTF همانطور که از نامش پیداست ( Direct To Film ) در عمل ساده است؛ به این معنی که روی یک فیلم چاپ کنید و مستقیماً روی پارچه و تیشرت منتقل کنید.
چاپ افست چیست؟
چاپ افست چیست؟
نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان بر می گرداند و سپس آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می ‌کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه ‌است. در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه ‌ای
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید
captcha


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده