لطفا جهت آگاهی بیشتر قبل از خرید دستگاه چاپ بنر دست دوم ، نکات زیر را مطالعه نمائید :


دستگاه های بنر به دلیل تنوع بالا در مدل و عرض و نوع هد دارای طیف وسیعی از قیمت ها میباشند که نیاز به کارشناسی دقیق و اطلاعات کافی قبل از خرید می باشد .


1- تقریبا حدود % 40 از قیمت دستگاه چاپ بنر مبلغ هد های نصب شده روی دستگاه میباشد و هد بیشترین مقدار اصطحلاک را در زمان چاپ دارا می باشد به همین دلیل کیفیت و میزان کارکرد هد بسیار در قیمت گذاری دستگاه بنر موثر است به طور مثال دستگاه بنر با 8 عدد هد زار 382 انگلیسی چیزی در حدود 140 میلیون تومان قیمت هد های نصب شده آن می باشد حال اگر شما دستگاه چاپ بنر با هد های معیوب بخرید پس از چند ماه اگر 4 عدد هد نیاز به تعویض داشته باشد حدود 70 میلیون تومان باید هزینه کنید در صورتیکه ممکن است از نظر شما در روز خرید دستگاه هد های آن بسیار سالم به نظر آمده باشد.


برخلاف هد های قدیمی ، هد های جدید مانند زار 382 و کونیکا و ... معمولا از نظر ظاهری و نازل گرفتگی دچار مشکل کمتری می شوند و بیشتر خرابی به قسمتهای الکترونیکی هد و برد آن مربوط می گردد به همین دلیل ممکن است یک فرد عادی تفاوت بین هدی که 100000 متر مربع چاپ کرده است با هدی که 5000 متر مربع کارکرده است را تشخیص ندهد ولی هد با کار کرد بالا ممکن است چند هفته یا چند ماه بعد از خرید دستگاه چاپ دست دوم از کار بیفتد ، پس تنها به کیفیت ظاهری دستگاه و نمونه چاپ آن نباید اکتفا کنید


2- میزان کارکرد دستگاه ارتباط چندانی با زمان نصب دستگاه ندارد به طور مثال دستگاه چاپ برخی مشترین ما در طول 3 سال حدود 15000 متر مربع بنر چاپ کرده اند ولی یکی از مشتریان ما در طول زمان 5 ماه چیزی در حدود 85000 متر مربع کار چاپ کرده است . البته میزان کارکرد دستگاه از روی کنتور آن قابل مشاهده است ولی به هر حال کنتور دستگاه هم در مواردی قابل تغییر می باشد.


3- خدمات و پشتیبانی دستگاه های چاپ بنر و فلکس به اندازه کیفیت خود دستگاه قابل اهمیت می باشد و به دلیل مختلف بودن دستگاه ها قطعات آنها نیز با هم تفاوت زیادی دارند و دستگاه چاپ بنر کارکرده بدون خدمات خوب حتی ارزش 1 ریال هزینه هم ندارد چون با اولین مشکل دستگاه شما ماهها قابل استفاده نخواهد بود و این مطلب در ارزش گذاری دستگاه تاثیر زیادی دارد به طور مثال دستگاه چاپ بنر بلیز که چند سال پیش قیمت آن در حدود 400 میلیون تومان بوده است این روزها به دلیل نداشتن خدمات و سرویس خوب با مبلغی در حدود 40 تا 45 میلیون تومان خرید و فروش می شود.


در پایان توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که دستگاه های نام برده شده در زیر از بین چندین دستگاه که جهت تعویض یا فروش به شرکت پیشنهاد میشود بعد از بررسی دقیق توسط تکنسین های ما جهت فروش انتخاب شده اند و شرکت کاملا از تاریخچه کارکرد دستگاه اطلاع دارد.

>>> مشاهده لیست دستگاه های چاپ کارکرده


ضمنا دستگاه ها قبل از تحویل به خریدار جدید به صورت کلی سرویس مجدد می شوند و نصب و آموزش آنها در سراسر ایران رایگان می باشد همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله می باشند .


جوهرهای مورد استفاده در دستگاه های چاپ لارج فرمت
جوهرهای مورد استفاده در دستگاه های چاپ لارج فرمت
یکی از مهمترین مواد مصرفی چاپ که تاثیر بسیاری در کیفیت نتیجه دارد جوهر چاپ می باشد. پنج نوع اصلی از جوهرهای چاپ وجود دارد که در دستگاه های چاپ لارج فرمت استفاده می شود، اینکه کدام یک انتخاب مناسب تری است بستگی به محل استفاده از نتیجه چاپ شده دارد.
آموزش رفع خرابی دستگاههای چاپ بنر و فلکس
آموزش رفع خرابی دستگاههای چاپ بنر و فلکس
به طور کلی نمی توان نسخه واحدی برای رفع ایرادات دستگاه های چاپ عریض ارائه داد ولی جهت رفع برخی مشکلات روزمره که ممکن است پیش آید می توانید از راهنمایی های زیر استفاده نمایید
اطلاعات کامل در مورد هدهای چاپ استار فایر آمریکایی
اطلاعات کامل در مورد هدهای چاپ استار فایر آمریکایی
بی تردید از تمامی کسانی که از پیشکسوتان صنعت چاپ فضای خارجی هستند زمانی که بپرسید اولین دستگاه چاپ بنر و فلکسی که شما داشته اید دارای چه نوع هدی بوده خواهند گفت هد اسپکترا
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید
captcha


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده