همانطور که مطلع هستید شرکت فرارنگ تنها شرکتی در میان فروشندگان دستگاه های چاپ عریض ( دستگاه های چاپ بنر و چاپ پارچه صنعتی )  می باشد که بخش فنی و خدمات پس از فروش تخصصی و مجزا دارد و در طی 18 سال سابقه خود در فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های چاپ صنعتی ، همواره سعی کرد روز به روز از نواقص خود بکاهد و خدمات بهتری به مشتریان و خریداران دستگاه های این شرکت ارائه دهد.


شرکت فرارنگ در حال حاضر نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش 5 برند مطرح در زمینه :

1 - دستگاه های چاپ و بنر و فلکس و اکوسالونت

2 - دستگاه های چاپ سابلیمیشن پارچه و چاپ مستقیم پارچه

3 - دستگاه های چاپ یووی فلت بد و رول به رول

4 - دستگاه های پرس حرارتی و کلندرهای چاپ پارچه

5 - کاترهای برش سطح تخت حرفه ای

می باشد و تمامی دستگاه های چاپ فروخته شده توسط این شرکت دارای یکسال گارانتی طلائی فرارنگ و 5 تا 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.


اما خدمات طلائی فرارنگ چیست؟

برای دستگاه های فروخته شده پس از نصب ، کارت طلائی صادر میگردد و دارندگان کارت خدمات طلائی می توانند از یکسال خدمات و پشتیبانی بخش فنی شرکت به صورت کاملا رایگان در محل دستگاه خود بهره مند شوند ، ( فرارنگ تبلیغ تنها شرکتی می باشد که هیچ هزینه ای بابت سرویس و خدمات دستگاه ها دریافت نمیکند حتی هزینه ی ایاب و ذهاب در سراسر ایران رایگان می باشد ) همچنین در مدت گارانتی در صورت تعمیر قطعات ، در مدت تعمیر ، قطعه رایگان به صورت امانت در اختیار خریدار قرار می گیرد تا دستگاه چاپ وی خاموش نمانده و خریدار متضرر نگردد.


همچنین حداکثر زمان سرویس در سراسر ایران 72 ساعت می باشد و بلافاصله در صورت نیاز خریدار به سرویس و تعمیر دستگاه چاپ خریداری شده ، کارشناس به محل اعزام می گردد.


از نظر تعداد پرسنل بخش خدمات فنی ، شرکت فرارنگ دارای 12 تکنسین مجرب و دوره دیده در کارخانه های سازنده دستگاه ها می باشد همچنین یک مدیر فنی با 15 سال سابقه و یک مسئول فنی با تجربه می باشد که مسئول هماهنگی و الویت بندی سرویس های مورد نیاز مشتریان است .


بحث مهم تر در مورد خدمات فرارنگ ، موجودی دائمی تمامی قطعات دستگاه ها و حتی هد های چاپ می باشد که همیشه در انبار شرکت موجود می باشند و علی رغم اینکه این دپوی عظیم قطعات برای شرکت هزینه های چند میلیارد تومنی به همراه دارد ولی در عوض در صورت نیاز مشتریان گرامی به برد و قطعات و هد دستگاه های در حال کار ، بالافاصله قطعه مورد نظر جایگزین می گردد تا دستگاه مدت زیادی خاموش نمانده زیراکه علاوه بر ضرر صاحب دستگاه، خاموش ماندن طولانی مدت دستگاه های جوهر افشان موجب خرابی هد ها و مسیرهای جوهرهای چاپی می گردد.


این موجودی دائمی خدمات و قطعات حتی پس از دوران گارانتی و در مدت زمان خدمات پس از فروش هم بسیار برای خریداران دستگاه های چاپ مفید می باشد و همیشه این اطمینان وجود دارد که دستگاه خریداری شده به خاطر قطعه ، ماه ها خاموش نخواهد ماند .


متاسفانه اکثر شرکتهای فروشنده دستگاه به دلیل عدم توانایی مالی یا صرفه جویی کردن در هزینه های خود قطعه های یدکی و هد های دستگاه هایی که به فروش می رسانند را ، موجود ندارند و در صورت نیاز مشتری به قطعه حتی در دوران گارانتی دستگاه ، می بایست حدود یک ماه دستگاه و کارگاه خود را تعطیل نماید تا به طور مثال برد الکترونیکی  مورد نیاز از چین ارسال و به دست فروشنده دستگاه برسد و در این مدت هم از نظر مالی و هم از نظر اعتبار کسب و کار ، صاحب دستگاه خسارتهای جبران ناپذیری خواهد دید.


در تصویر زیر تعدادی از کارتهای گارانتی طلائی صادر شده را ملاحظه می کنید که برای دستگاه هایی که فردا توسط تکنسین های فنی فرارنگ در نقاط مختلف ایران نصب خواهند شد ، صادر گردیده است .


به طور متوسط ماهانه حدود 40 دستگاه مختلف چاپ توسط تکنسین های شرکت ، نصب و راه اندازی میگردند و از نظر رکورد فروش هم در حال حاضر شرکت فرارنگ رکورد دار فروش بیشترین دستگاه چاپ اکو سالونت ایران ( در حدود 550 دستگاه نصب شده )  و پر فروشترین دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن ایران ( در حدود 600 دستگاه نصب شده ) در ایران می باشد.


- جهت آشنایی بیشتر با بخش خدمات پس از فروش شرکت فرارنگ اینجا را ملاحظه نمایید .

- جهت آشنایی بیشتر با قطعات یدکی دستگاه ها اینجا را ملاحظه نمایید .


شباهت ها و تفاوت های چاپ DTF  و چاپUV DTF چیست ؟
شباهت ها و تفاوت های چاپ DTF و چاپUV DTF چیست ؟
حتما این روزها اصطلاح DTF زیاد به گوش شما خورده است، DTF ( Direct on Film) در واقع نسلی از سیستمهای چاپ است که جوهر مستقیم روی فیلم پت چاپ میشود و این جوهر است که بصورت برچسب به روی جنس مورد نظر انتقال پیدا میکند و عملیات چاپ انجام میگردد.
انواع هدهای زار انگلستان Xaar Heads
انواع هدهای زار انگلستان Xaar Heads
شرکت انگلیسی زار اولین شرکت تولید کننده هد چاپ جهت دستگاههای چاپ بنر و فلکس عریض می باشد که اولین هد عملیاتی و عرضه شده فراگیر خود در بازار را تحت عنوان زار
تفاوت جوهر پیگمنت و دای
تفاوت جوهر پیگمنت و دای
شاید تا کنون کلماتی مانند جوهر دای و یا پیگمنت را شنیده باشید ولی تفاوت دقیق این دو نوع جوهر را متوجه نشده باشید .در این مقاله سعی می کنیم تا حدودی شمارا با این جوهر ها آشنا کنیم
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید
captcha


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده