کانکشن هد سیکو

کانکشن آلومینیومی:
کانکشن آلومینیومی برای سر دمپر هد سیکو استفاده می شود. وظیفه این کانکشن، ارتباط دادن شلنگ جوهر با دمپر هست. این کانکشن از سه بخش تشکیل شده است.

کانکشن پلاستیکی کانکشن های پلاستیکی هم انواع مختلفی دارند. کانکشنی که هر دو سر آن به شلنگ وصل می شود و در بخش نری و مادگی دارد و در سایزهای مختلفی عرضه می شود. یکی از کارکردهای این نوع کانکشن این است که شلنگ بالای سر هد را در قسمت می کند که در صورتی که بخواهیم هد را باز کنیم دیگر نیازی نباشد که شلنگ ها را از سر هد در بیاوریم.
کانکشن سه راهی و کانکشن پلمپ: کانکشن سه راهی برای بخش هایی که نیاز به انشعاب گرفتن از شلنگ است استفاده می شود. کانکشن پلمپ هم برای شلنگ هواگیری و یا ورودی های سابتانک که بی استفاده هست به کار گرفته می شود
کانکشن ها در عین سادگی بسیار مهم و کاربردی هستند زیرا اگر یک کانکشن هوا بدهد و یا شلنگ آن، جا باز کرده باشد و هوا رد کند باعث گرفتگی مداوم هد مربوطه می شود. پس مهم است که کانکشن از جنس خوبی برخوردار باشد و به طور کامل در داخل شلنگ قرار گیرد و هوا نکشد.
گاهی کانکشن به مرور و به دلیل گرفتن جرم جوهر، دچار مشکل می شود و قسمت نری و مادگی آن به درستی روی هم جفت نمی شوند. در این مواقع بهتر است برای پیشگیری از بروز یکسری مشکلات، کانکشن را تعویض کنیم.

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید
captcha


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده