تاریخ انتشار : 1396/10/02

تخلیه ، بارگیری و ارسال جهت نصب ، 12 دستگاه چاپگر صنعتی پیشرفته T-Plus


دستگاه های چاپ کاغذ سابلیمیشن شرکت تیمز که پرفروش ترین و اولین دستگاه چاپ کاغذ ترانسفر جهت تولید و چاپ پارچه در ایران می باشند همچنان پرچمدار این صنعت هستند با بیش از 400 دستگاه نصب شده و مشغول کار از 4 سال پیش تا کنون . این دستگاه ها تا کنون در دو مدل 2 هد و 3 هد با هد های اپسون 5113 و 4720 عرضه شده اند .


سری جدید T-Plus که حاصل همکاری بخش تحقیق و توسعه شرکت فرارنگ و مهندسان کارخانجات تیمز می باشد با به روز رسانی های بسیار و تطبیق هرچه بیشتر با نیازهای بازار ایران می باشد پس از گذراندن مراحل تست و آزمایشات فنی از امروز آماده فروش و عرضه شده اند .


اولین محموله 3 هد آن که بخش عمده آن با توجه به اعتماد همیشگی مشتریان و همکاران عزیز فرارنگ قبل ار رسیدن به ایران پیش فروش شده بودند جهت نصب به سایتهای همکاران ارسال گردید . با این محموله جدید تا به امروز بیشترین تعداد دستگاه چاپ کاغذ سابلیمیشن ایران توسط فرارنگ فروش و پشتیبانی شده است و همگی با قدرت در حال کار می باشند .


اکثر این دستگاه ها بصورت 24 ساعته و تمام طول هفته بدون وقفه مشغول کار می باشند به همراه پشتیبانی تیم فنی قدرتمند شرکت فرارنگ .از این ماشین های چاپ در کارگاههای مختلفی از جمله کارگاههای چاپ و تولید شال و روسری ، کارگاههای تولید پارچه مبلی و مخمل ، تولیدی های پرده ، تولیدی های روی تختی و کالای خوای ، تولید و چاپ تیشرت ، انواع لباس ، چاپ فرش و تابلو فرش و ... استفاده می گردد .


در موارد بسیاری بیش از 4 دستگاه چاپ همزمان در کارگاه مشغول چاپ می باشد و چند نمونه حتی چاپخانه هایی با 6 و 8 و 10 دستگاه مدل TS 5113 بصورت 24 ساعته و بدون خاموشی در حدود 3 سال می باشد که مشغول چاپ کاغذ سابلیمیشن و ترانسفر هستند .این دستگاه ها بصورت فول آپشن بوده و تغییراتی از قبیل سیستم رول باز کن و رول جمع کن بسیار پیشرفته با چروک گیر که قادر هست حتی کاغذ های سابلی 19 گرم را نیز بدون مشکل چاپ کند ، پینچ رولرهای بسیار قوی ژاپنی ، بدنه فوق صنعتی و سنگین و ... را نسبت به مدل های استاندارد قبلی دارد .


همچنان از گارانتی طلائی فرارنگ که شامل نصب و راه اندازی رایگان در سراسر ایران حتی بدون هزینه ایاب و ذهاب در طول مدت گارانتی هست بهره مند است و خدمات پس از فروش 10 ساله را نیز همچون گذشته دارا می باشد .

>>> درباره گارانتی طلائی فرارنگ بیشتر بدانید .

جهت آشنایی بیشتر با این دستگاه و همچنین آگاهی از شرایط فروش اقساطی آن می توانید اینجا را ملاحظه نمائید .


فرارنگ تبلیغ نماینده انحصاری کارخانجات تِیمز در ایران


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده