تاریخ انتشار : 1395/03/13

از آنجایی که شرکت فرارنگ نماینده انحصاری چندین برند مطرح جهانی در خصوص عرضه دستگاه های چاپ عریض و چاپ پارچه می باشد ، بخش خدمات پس از فروش شرکت می بایست مطابق استانداردهای جهانی و مورد تایید کارخانه های مذکور باشد که در این راستا شرکت فرارنگ تبلیغ توانسته در طی بیش از 15 سال سابقه درخشان خود ، همواره این استانداردها را رعایت و بهبود بخشد .


• بخش فنی دارای یک واحد جداگانه و مستقل از شرکت می باشد که در حال حاضر دارای 13 نفر مهندس دوره دیده و با مهارت بالا در خصوص خدمات نصب و سرویس دستگاه های چاپ می باشد.

• به دلیل پرفروش بودن دستگاه های این شرکت ( در سه نوع دستگاه پر فروشترین دستگاه های تاریخ چاپ عریض دیجیتال در ایران ) تمامی قطعات به تعداد زیاد در انبارهای شرکت موجود می باشد و نیازی به تامین قطعه و صرف زمان از کشورهای سازنده نیست .

• بخش فنی دارای واحد R&D ( بخش تحقیق و توسعه ) می باشد که همواره سعی و تلاش در جهت بهبود کیفیت خدمات و قطعات دارند و همچنین در صورت لزوم سعی در تطبیق دستگاه های روز دنیا با نوع نیاز و مصرف بازار در ایران می کنند و نتایج را به کارخانه های سازنده انعکاس می دهند.

• حداکثر زمان سرویس چه در زمان گارانتی و چه پس از آن و در دوره 10 ساله خدمات پس از فروش در تهران 48 ساعت و در شهرستان ها 72 ساعت می باشد . توجه نمائید این حداکثر زمان استاندارد است ولی در عمل و مطابق آمار موجود در بیش از 80% درخواستهای سرویس در همان روز سرویس و خدمات مورد نیاز مشتری ارائه گردیده است.

• در حال حاضر فرارنگ تبلیغ تنها شرکتی است که در طول دوره گارانتی تمامی خدمات خود را بصورت رایگان ارائه می دهد حتی بدون هزینه ایاب و ذهاب ( بطور مثال دستگاهی که در شهر مشهد نیز نصب شده باشد هزینه نصب و سرویس اولیه و تمامی دفعات که نیاز به اعزام تکنسین به مشهد باشد به عهده ی شرکت می باشد و خریدار هیچ گونه پرداختی نخواهد داشت حتی پول بلیط) یکی از دلایل قبول همچین هزینه و مسئولیتی این است که دستگاه های ارائه شده دارای بالاترین کیفیت قطعات و تکنولوژی روز دنیا می باشند و معمولا در طول دوره گارانتی به طور میانگین بیش از یک بار نیاز به سرویس حضوری ندارند.

• ارائه قطعات با حداقل منفعت مالی : برخی همکاران و دوستان عزیز که بنا به تحقیقات نادرست و یا هر دلیل دیگری دستگاه هایی خریداری کرده اند که شرکت های فروشنده یا دیگر وجود ندارند و یا توان ارائه خدمات و قطعات را ندارند ، در بسیاری موارد بخش فنی شرکت فرارنگ تا حد توان خدمات و قطعات ارائه می دهد برای اینکه کسب و کارشان دچار مشکل نگردد در صورتی که از دیدگاه مالی این نوع فروش قطعات توجیه ندارد و تنها هدف این بخش از خدمات حسن نیت و همکاری و یاری به همکاران در این اوضاع دشوار کسب و کار می باشد.

• همچنین از این پس همکاران گرامی می توانند از خدمات کاملا رایگان در سراسر ایران ( حتی بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب ) بخش فنی و پشتیبانی شرکت فرارنگ بعد از دوره گارانتی و حتی همکارانی که دستگاه چاپ خود را از شرکت فرارنگ تهیه نکرده اند و فقط جوهر و مواد مصرفی از شرکت تهیه می کنند ، برخوردار شوند .

>>>  جهت اطلاع از شرایط خدمات سرویس رایگان سراسری ، اینجا را مطالعه نمائید .


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده