تاریخ انتشار : 1399/04/10

در این مصاحبه 15 دقیقه ای که به درخواست پارس استاک ( ارائه دهنده تصاویر و فایل های با کیفیت بالا جهت امور چاپی ) با مهندس قنبرزاده مدیریت مجموعه فرارنگ انجام گردید به نکاتی از قبیل میزان سود دهی امور چاپی و چاپ دیجیتال پارچه و سایر نکات مورد علاقه صنف چاپ اشاره شد و همچنین نکاتی خودمانی در مورد چگونگی تاسیس شرکت فرارنگ ، خدمات و پشتیبانی دستگاه های چاپ فروخته شده و عوامل موثر در پیشرفت شگفت انگیز شرکت بیان شد .


در حال حاضر طرح ها و تصاویر با کیفیت بالا یکی از نیازهای اساسی طراحان و دارندگان دستگاههای چاپ دیجیتال است به خصوص کسانی که پوسترهای کاغذ دیواری و یا چاپ پارچه و روسری انجام می دهند هموراه دنبال طرح و عکس با کیفیت جدید جهت چاپ می باشند .

همچنین انواع دستگاه ها ، مدیا و کاغذ و جوهر های مختلف ارائه شده توسط فرارنگ به اختصار معرفی گردید .

در این گفتگو جناب مهندس قنبرزاده صحبت های دوستانه ای هم برای همکاران صنف چاپ دیجیتال هم داشت که شنیدن آنها خالی از لطف نیست .

ضمنا همکارانی که علاقه به دانلود فایل های با کیفیت بسیار بالا جهت انجام موارد مختلف چاپ از قبیل چاپ بنر ، چاپ با دستگاههای فلت بد و رول تو رول یووی و همچنین چاپ پارچه و روسری دارند می توانند از فایل هایی که بصورت رایگان در سایت فرارنگ موجود هست استفاده کنند ، جهت دانلود می توانید اینجا کلیک کنید و یا در صورت نیاز به خرید فایل های اختصاصی و حرفه ای و همچنین آلبوم های تخصصی فایل های چاپی به سایت پارس استاک مراجعه نمایند .


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده