تاریخ انتشار : 1397/10/20

Mr .bolie مدیر عامل کارخانجات تیمز پس از بازدید چند روزه خود از امکانات و نحوه خدمات شرکت فرارنگ تبلیغ ضمن ابراز این نکته که فرارنگ قوی ترین و کامل ترین نماینده این کارخانه در سطح خاورمیانه می باشد نمایندگی انحصاری فرارنگ را به مدت 2 سال دیگر نیز تمدید کرد .


همچنین اینکه شرکتی دارای بخش جداگانه R&D ( واحد تحقیق و توسعه ) می باشد برای وی بسیار جالب بود و این مسئله را نشان گر به روز بودن تکنسین های فنی شرکت فرارنگ دانست .


وی همچنین ضمن بازدید از دستگاههای نصب شده در چند شهر ایران و نظر سنجی از مشتریان ، گفت طبق صحبت هایی که با خریداران دستگاه های TAIMES در سطح ایران داشته بیش از 90 درصد از خریداران رضایت کامل خود را از خدمات در دوره گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش شرکت فرارنگ تبلیغ ابراز کرده اند .


لازم به ذکر است کارخانجات تیمز که در شهر گوانجوی چین واقع شده اند ، بزرگترین کارخانه تولید دستگاه های چاپ بنر با هد کونیکا و همچنین دستگاه های چاپ سابلیمیشن پارچه می باشند که تمامی دستگاه های خود را با انواع هدهای کونیکای ژاپن ارائه می دهند و فرارنگ تبلیغ افتخار دارد که از سال 1390 نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش این کارخانه در سطح ایران می باشد .


جهت آشنایی بیشتر با محصولات این کارخانه می توانید مطالب زیر را دنبال نمائید :

دستگاه چاپ سابلیمیشن مدل TS5113

دستگاه چاپ بنر مدل T8Q با هدهای 1024i و Konica 512i

دستگاه های چاپ فلتبد یووی مدل TF6090


دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده