تاریخ انتشار : 1400/10/11

نماینده انحصاری کارخانه تیمز TAIMES

برای سومین سال متوالی شرکت فرارنگ تبلیغ (  نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کارخانجات TAIMES ( تِیمز ) در ایران ) به عنوان قویترین نماینده این شرکت در سال 2021 انتخاب شد ، همچنین با جلب رضایت 97 درصدی مشتریان در بحث سرویس ، گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش به عنوان برترین نماینده فروش شرکت تیمز انتخاب شد .

قطعا در مورد آن 3 درصدی هم که به هر دلیلی از خدمات پس از فروش ما رضایت کامل را نداشته اند تمامی سعی خود را به کار خواهیم گرفت تا رضایت کامل بدست آید و در این زمینه با کمال افتخار آماده استفاده از پیشنهادات و انتقادات شما همکاران با تجربه هستیم  ،  در صورت تمایل با نظرات خود مارا در این امر یاری دهید .

باعث سربلندی و افتخار ماست که در سال گذشته علارغم تمامی مشکلات بیماری کرونا و همچنین مشکلات ناشی از تحریم ها و نواسانات غیر قابل پیش بینی دلار باز هم توانستیم وظیفه خود را در قبال همکارانی که به ما اعتماد کرده و از دستگاههای چاپ پارچه این شرکت استفاده کرده اند به نحو احسن انجام دهیم ، تا بدینوسیله حداقل باری از دوش همکارانی  برداریم که آنها هم با تمام مشکلات اقتصادی اخیر مشغول فعالیت و کسب و کار حلال هستند و برای عده ای هم اشتغال ایجاد کرده اند .

پرفروشترین دستگاه چاپ ستبلیمیشن ایران

طبیعی است که تمامی دستگاههای صنعتی حتی بهترین های دنیا ، نیاز به سرویس ، تعمیر و نگهداری دارند و به جرات میتوان گفت که  مسئله گارانتی و سرویس پس از فروش حتی مهمتر از کیفیت خود دستگاه هم میتواند باشد . شرکت فرارنگ تبلیغ از روز اولی که اقدام به فروش دستگاههای چاپ صنعتی کرد به موازات بخش فروش ،  بخش فنی مجزایی هم ایجاد کرد که  شامل 12 کارشناس دوره دیده ، مدیر فنی و سیستم اتوماسیون دقیق پیگیری درخواست خدمات است همچنین با پشتوانه انبارهای مملو از قطعات دستگاههای مختلف .

ما در تمام سالهای فعالیت خود سعی کرده ایم که نظر همکارانی که دستگاه چاپ خود را از این شرکت خریداریکرده اند را نسبت به بحث خدمات پس از فروش تغییر دهیم چونکه اکثر خریداران دستگاههای چاپ بنر و پارچه تا قبل از این معتقد بودند گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران فقط یک کلمه نمایشی هست و نمیتوان روی آن حساب کرد .

همچنین پس از آن با ایجاد بخش تحقیق و توسعه (R& D) همواره نیاز بازار ایران را در نظر گرفته و سعی در تطبیق دستگاههای چاپ و مواد مصرفی چاپ با خواسته های همکاران در ایران نمودیم .

در ضمن علاوه بر پوشش خدمات گسترده ، شرکت فرارنگ تنها شرکتی میباشد که بابت نصب ، آموزش و سرویس یکساله گارانتی ( گارانتی طلائی ) دستگاههای نصب شده،  هیچ گونه هزینه ای تحت هیچ عنوانی ( ایاب و ذهاب ، اقامت کارشناس و ... ) دریافت نمیکند ،  یعنی دستگاه به هر نقطه از ایران که ارسال شود تمامی خدمات دوره گارانتی کاملا رایگان در محل خریدار ارائه میگردد و از این بابت ریالی از خریدار دریافت نمیشود . 

مبحث مهم دیگر وجود قطعات یدکی و هدهای چاپ موجود در انبارهای شرکت است که با وجود سرمایه بری بالا ، همیشه در تمامی مقاطع زمانی از قبیل تحریم ها و بیماری کرونا و مشکلات حواله ارز  و ... این قطعات موجود بوده  و به روز قابل تحویل میباشد . در دوره گارانتی که این قطعات رایگان و بلافاصله تقدیم خریداران دستگاهها این شرکت میشود و نکته مهم این است که در زمان پس از گارانتی هم تا سالها این قطعات موجود میباشد و مانند بسیاری از دستگاههای متفرقه بازار ایران ، نیازی به صرف هزینه های بالا و یا انتظار برای آمدن یک قطعه از چین که گاهی تا یک ماه به طول میانجامد ( اکثر پستهای بین المللی مانند DHL به دلیل تحریم ها به مقصد ایران محموله حمل نمیکنند ) ، نیست .

حتما تمامی همکاران متوجه هستند که در دوران اوج کاری ( همانند شب عید یا دوران انتخابات و ... ) اگر دستگاه چاپ آنها برای روزهای طولانی از کار بیفتد چه خسارتهای مالی و حتی حیثیتی از نظر وجه کاری به آنها وارد میشود و ممکن است مشتریانی که در این دوره از دست میدهند دیگر هرگز باز نگردند . این قضیه زمانی وحشتناک میشود که در صنوفی مثل تولید شال و روسری ، چاپ پارچه و تولید روتختی و کالای خواب وقتی که قسمت چاپ پارچه برای مدت طولانی از کار میفتد تمامی بخشهای بعدی هم از قبیل خیاطی و بسته بندی و برش و ... متوقف میشوند و تقریبا تولید کارخانه فلج میشود .

با توجه به اینکه خرید و نگه داشتن به تعداد بالا و تنوع زیاد این قطعات سرمایه گذاری بسیار سنگینی به شرکت تحمیل میکند ولی ما در راستای ایجاد حس امنیت کاری و کم کردن استرس همکاران گرامی همیشه این سرمایه گذاری را انجام داده ایم تا همکارانی که از دستگاههای چاپ ما استفاده میکنند نگرانی بابت تامین قطعات و هدهای دستگاه چاپ نداشته باشند ( متاسفانه اکثر شرکتهایی که فروشنده دستگاه هستند برای صرفه جویی در هزینه ها قطعات یدکی را از قبل تهیه نمیکنند و با توجه به سفارش مشتری اقدام به خرید و وارد کردن آن از خارج از ایران میکنند که ضرر نهایی این صرفه جویی متوجه مصرف کنندگان دستگاهها میشود ) .

تا به امروز حدود 1000 دستگاه مختلف از شرکت تیمز توسط فرارنگ تبلیغ در ایران نصب و راه اندازی شده است که حدود 600 دستگاه آن ، دستگاههای چاپ سابلیمیشن و پارچه میباشد و مابقی شامل دستگاههای چاپ بنر ، دستگاههای اکو سالونت ، دستگاههای چاپ یووی و .... میباشد .

جهت آشنایی بیشتر با دستگاههای چاپ این شرکت و همچنین آگاهی از لیست قیمت و شرایط فروش اقساطی ، میتوانید موارد زیر را ملاحظه نمائید : 

>>> دستگاه چاپ سابلیمیشن   

>>> دستگاه چاپ فلتبد یووی  

>>> دستگاه چاپ بنر و فلکس 

دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده