تاریخ انتشار : 1398/04/27

هفدهمين نمايشگاه دوربين هاي ديجيتال DIF-2019 بيست ويکم  الي بيست و چهارم خردادماه 1398 برگزار شد .

نمایشگاه دوربین دیجیتال و عکاسی

هفدهمين نمايشگاه دوربين ديجيتال ، هنر عکاسي و صنايع وابسته  در محل نمايشگاههاي شهرداري تهران واقع در بوستان گفتگو تهران برگزار گرديد .  غرفه فرارنگ تبليغ يکي از بزرکترين و پر بازديدترين غرفه هاي نمايشگاه بود و در اين غرفه برخي از دستگاهها و ماشين آلات چاپ عريض ارائه شده توسط شرکت فرارنگ که به جهت کيفيت بالا در حد چاپ مورد قبول صنف عکاسي ميباشد همانند سالهاي گذشته به نمايش گذاشته شد و مورد استقبال بازديد کنندگان قرار گرفت . 

همچنين در اين نمايشگاه دستگاههاي چاپ پارچه و چاپ عريض عکس و فتو گلاسه و سابليميشن صنعتي ، و  دستگاههاي فلت بد چاپ يووي که در چاپ روي اجسام تخت و شاسي و ... کاربرد دارد در غرفه فرارنگ تبليغ به نمايش گذاشته شد . که با توجه به اينکه بسياري از اهالي صنعت عکاسي از وجود چنين دستگاههاي با کيفيتي در ايران اطلاع نداشتند بسيار مورد استقبال آنها قرار گرفت و از طرف کارشناسان فرارنگ اطلاعات زيادي در اختيار آنها قرار گرفت . 

اين دستگاه توانايي چاپ برجسته و همچنين چاپ هاي سه بعدي را نيز دارد و توانايي چاپ با رنگ سفيد و رنگهاي اصلي روي همه سطوح ضخامت 14 سانتيمتر را نيز داراست .

جهت مشاهده مشخصات کاملتر و ليست قيمت اين دستگاه اينجا رو ملاحظه نمائيد . 

يکي از پرطرفدارين دستگاههاي به نمايش گذاشته در ابن غرفه دستگاه صنعتي چاپ کاغذ سابليميشن مدل TS5113  بود که پرفروشترين دستگاه چاپ کاغذ ترانسفر در ايران و پرمصرف ترين ماشين چاپ در صنعت توليد و چاپ شال و روسري ميباشد . جهت مشاهده مشخصات کاملتر و ليست قيمت اين دستگاه اينجا رو ملاحظه نمائيد .

عکس هاي مربوط به اين نمايشگاه را ميتوانيد اينجا مشاهده کنيد . 

دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده