مزایای چاپ سابلیمیشن چیست ؟

 

چاپ پارچه توسط روش سابلیمیشن به عنوان سبک جدیدی از طراحی های چاپ محسوب می شود که با استفاده از دستگاه های چاپ مدرن کاغذ سابلیمیشن انجام می شود . روش کار به این صورت هست که ابتدا طرح مورد نظر روی کاغذ ترانسفر سابلیمیشن چاپ می شود و پس از آن با استفاده از پرس و اتوی حرارتی و یا کلندر های صنعتی رول به رول رنگ کاغذ به متریال مورد نظر منتقل می شود .


این کاغذ ها به صورت یکبار مصرف میباشند و پس از یکبار انتقال رنگ قابل استفاده نیستند .چندین سال است که صنعت چاپ محصولات تبلیغاتی با تحولات شگرفی روبرو شده است و در نتیجۀ آن می توانید انواع محصولات تبلیغاتی چاپ شده را مشاهده نمائید که بسیار لوکس و شکیل می باشند. در واقع با خرید دستگاه چاپ سابلیمیشن، چاپ تصاویر متنوعی را بر روی اشیا و پارچه های مختلف چاپ نمود و بدین وسیله حجم وسیعی از لوازم تبلیغاتی را شامل می شود. با استفاده از این دستگاه های چاپ دیجیتال، می توان برتنوع محصولات تبلیغاتی افزود، ضمن آنکه کیفیت ماندگاری تصاویر چاپ شده نیز به مراتب بسیار زیاد می شود. لازم به ذکر است که انجام چاپ سابلیمیشن توسط این دستگاه های چاپ بدین گونه می باشد که با روش تصعید مایع به گاز، امکان چاپ تصاویر را بر روی اجسام فراهم می سازد. لازم به ذکر است که از جوهر مخصوص سابلیمشن برای این روش چاپ، به کار برده می شوند.


کیفیت جوهر نقش بسیار مهمی در خوشرنگی و زیبایی چاپ ، ماندگاری آن پس از شستشو و همچنین تیرگی خالص رنگ مشکی دارد .جهت آشنایی با جوهرهای مختلف عرضه شده توسط فرارنگ میتوانید اینجا را ملاحظه نمایید .


خرید دستگاه چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن با دوام و ماندگار است و تقریبا چاپ آن دائمیست و با شستشو از بین نمیرود چون از جوهر تصعیدی بهره گرفته می شود که پس از حرارت دیدن به متریال منتقل می شود و تثبیت می گردد . ضمن آنکه پیش از اجرای چاپ سابلیمیشن بر روی اجسام ، میتوان با استفاده از عملیات کوتینگ، بستر چاپ را آماده سازی می کنند، تا بدین وسیله کیفیت ماندگاری جوهر بر روی اشیاء افزایش پیدا کند. البته برای چاپ پارچه های الیاف مصنوعی نیازی به هیچ گونه کوتینگی پیش از انتقال رنگ نیست .


در حال حاضر امکان خرید و فروش دستگاه چاپ سابلیمیشن بر روی انواع پارچه ( روسری ، پارچه مبلی ، روتختی و کالای خواب ، لباس های زنانه و مردانه ، لباسهای ورزشی و تیشرت و ... ) چوب ، لیوان، بشقاب، سنگ، قاب عکس ، قاب موبایل ، ساعت، انواع اکسسوری، لوازم اتحریر و غیره فراهم می باشد. در نتیجه می توانید انواع محصولات چاپی را که بر روی اشیاء مختلف چاپ می شوند را در دسترس مشتریان خود قرار دهید. همچنین این امکان فراهم می باشد که افرادی که تمایل به دادن هدیه ای خاص می باشند، از این ترفند تبلیغاتی استفاده نمایند و مناسب ترین هدیه را تهیه نمایند.


مزایای چاپ سابلیمیشن

سرعت بالای چاپ ، کیفیت بالا، امکان چاپ تکی و یا به صورت تیراژ، ماندگاری و طول عمر بالا، تنوع محصولات چاپی، هزینه چاپ ارزان و سرعت بالای اجرای چاپ از جمله مزایای مهم چاپ سابلیمیشن حرارتی می باشد که با استفاده از حرارت اتوی مخصوص، فرآیند چاپ بر روی محصولات را انجام می شود. با استفاده از پرینتر چاپ سابلیمیشن، امکان چاپ تصاویر مختلف بر روی ظروف سرامیکی، شیشه ای و سنگ فراهم می باشد، ضمن آنکه امکان چاپ بر روی پارچه ، کاشی و سرامیک و چوب نیز محیا می باشد. امروزه با استفاده از دستگاه چاپ سابلیمیشن، میتوانید بر تنوع محصولات تبلیغاتی بیفزایند، که در راستای آن انتخاب برای مشتریان نیز ساده تر از گذشته شده است. همچنین با استفاده از این امکان تبلیغاتی توانسته اند مجموعه ای از محصولات تبلیغاتی قیمت ارزان، لاکچری و مدرن را در دسترس مشتریان قرار دهند.


قیمت دستگاه چاپ سابلیمیشن

قیمت دستگاه چاپ سابلیمیشن و قیمت دستگاه چاپ بنر و فلکس به میزان امکانات دستگاه چاپ و همچنین برند دستگاه بستگی دارد. در حال حاضر انواع دستگاه چاپ سابلیمیشن باتعداد متفاوتی از هدهای اپسون ژاپن عرضه می شوند که تعداد هد به کار رفته در دستگاه، بر روی قیمت خرید، سرعت فرآیند چاپ تأثیر گذار می باشد. بنابراین متناسب با توان مالی خود و میزان متراژ مورد نیاز روزانه خود ، می توانید مناسب ترین نوع دستگاه چاپ را از میان دستگاههای ارائه شده توسط فرارنگ خریداری نمائید.


امروزه با استفاده از این امکان، می توانید هدیه های ارزنده ای را به عزیزان خود تقدیم نمائید که به روش چاپ سابلیمیشن طراحی شده اند. با استفاده از این امکان می توانید تصاویر مورد دلخواه خود را بر روی اجسام مختلف سفارش دهید. در نتیجه سفارش چاپ سابلیمیشن اختصاصی داشته باشید که متناسب با سلیقه شخصی شما باشد.


شرکت فرارنگ تبلیغ، از آغاز فعالیت خود در حوزۀ فروش انواع دستگاههای چاپ دیجیتال از جمله دستگاه های چاپ سابلی میشن فعالیت می کند و توانسته از مزایای دستگاه چاپ سابلیمیشن استفاده نمائید و اجرای چاپ سابلیمیشن بر روی اشیا را فراهم آورد .همچنین فرارنگ تبلیغ نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای چاپ سابلیمیشن و کلندر های صنعتی می باشد که فروش اقساطی این دستگاه ها هم همواره در برنامه های این شرکت بوده است .


>>> جهت آگاهی بیشتر با مشخصات فنی و همچنین مشاهده لیست قیمت می توانید اینجا را ملاحظه کنید .


تفاوت جوهر اکو سالونت High Light با انواع دیگر
تفاوت جوهر اکو سالونت High Light با انواع دیگر
معمولا جوهر های ارائه شده در کشورهای جهان سوم و کمتر توسعه یافته حاوی ترکیبات بسیار خطرناک نفتی و ساختار شیمیایی حلال الکل و آستون می باشند همچنین رنگدانه های( Pigment ) تشکیل دهنده آن نیز حاوی مواد سنگین فلزی
انواع کاغذ و آشنایی با فرایند چاپ
انواع کاغذ و آشنایی با فرایند چاپ
اجناس و مواد اولیه مورد استفاده در فرآیندهای مختلف چاپ بسیار متنوع و گسترده هستند. در مرحله اصلی چاپ در درون ماشین چاپ، اصلی ترین مواد اولیه مصرفی عبارتند از : کاغذ و مرکب یا جوهر چاپ می‌شوند. شناخت کافی و درک روابط متقابل این دو ماده اولیه طی فرآیند چاپ
هد اپسون DX5 یا DX7 مسئله اینست!؟
هد اپسون DX5 یا DX7 مسئله اینست!؟
درباره انواع هد و بخصوص هدهای اپسون نسل جدید حرف و حدیثهای بسیاری وجود دارد و هر کدام از فروشندگان دستگاههای چاپ بنا به منفعت خود تفسیری در این باره به مشتریان ارائه می دهند و باعث سر در گمی خریداران می شوند
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

دستگاه چاپدستگاه چاپ جوهر چاپجوهر چاپ کلندر و پرسکلندر و پرس رول و مدیای چاپرول و مدیای چاپ قطعات یدکیقطعات یدکی دستگاه کارکردهدستگاه کارکرده